FC Oficial- Just Be Your Self


Welcome in our Famliy, Girl. Join us!

Join the forum, it's quick and easy

FC Oficial- Just Be Your Self


Welcome in our Famliy, Girl. Join us!
FC Oficial- Just Be Your Self
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

4 posters

Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by ♥Bubblэs M Fri 9 Apr - 21:05

. Nu intrebati de ce se numeste asa, nu asta e ideea Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385. m`am gandit sa imi fac alta galerie avand in vedere ca cealalta avea lucrari f vechi si in plus a fost stearsa...stiu ca sunt oribile bannerele dar sunt blonda` asta e imi plce sa ma fac de ras Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385)


Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Xqlwqv

Banns.
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 11bq0w5
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2z5qc0w
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2lnaf60
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2ni8u88
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 1zoxpie
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Zmys06
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 9roweu
{yeah` i know - urmatorul e oribil...batuta a trebuit sa il postez...allexxia mama si acum sunt vanata :-w }
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] O9ob5d

]Efecte
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2mfhmrq
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2yowy2h

Icons & Giffs
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Av-2
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 8ydd
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] S4njmw
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 301eyzc
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 8ydd
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2s8lohz
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2cwsgsk
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2qamtr6
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Id5fmd
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Zxr98n
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2w3qop0
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Ivjtac
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2ago7s
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2mfm77s
Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 9lh73r


Last edited by *bubbles on Fri 9 Apr - 21:15; edited 1 time in total
♥Bubblэs M
♥Bubblэs M
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè

Posts : 5469
Join date : 2009-07-31
Age : 28
Location : eN sμ cőЯΛZøŋ

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by Mia Club Fri 9 Apr - 21:14

ador ala cu ryann ii ahhhh
Mia Club
Mia Club
°•°Te tengo en este Corazon°•°
°•°Te tengo en este Corazon°•°

Posts : 1960
Join date : 2009-10-27

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by ♥Bubblэs M Fri 9 Apr - 21:17

Mia Club wrote:ador ala cu ryann ii ahhhh
la ce ma puteam astepta de la tine? Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385
♥Bubblэs M
♥Bubblэs M
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè

Posts : 5469
Join date : 2009-07-31
Age : 28
Location : eN sμ cőЯΛZøŋ

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by Ale_alexiia Fri 9 Apr - 21:32

Bun deci sa incep Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385
Bannere:
-Cel cu Miley :x Chiar daca nu imi place ea,banneru tau ma face sa o plac.
-Cel cu Meganitza e ❌x:x Doar e Megan ce mai Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385
-Cel cu Luchinelul :x Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 541353 Va sta super bine impreuna Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 317190
-Cel cu Anahi e mortal :x
-Si cel cu Jusmi e no comment❌x:x Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 541353 Bine daca era Ro... in locul lui nu mai aveam ce sa comentez dar siJb e bun.Doar seamana nu?Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385
-Si cel pe care il ador cel mai mult :x Hilary mea ❌x:x Tu esti blonda nu gluma:| Cum sa nu iti placa o asemenea creatie?Si sa sti ca ma doare sti tu unde ca esti vanata .Daca nu ai vrut sa il pui de buna voie ai suportat consecintele :d Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 4362
Efectele: le ador ce mai :x Mai ales cel cu Jenson :x Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 541353 Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 541353 Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 541353
Iconuri're:
-Cel cu posteriorul lui Ryan e mortal Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 250361 Era si culmea sa rezisti tu:))
-Cele cu Jusmi le ador pur si simplu ❌x:x
-Si cel cu Jb e Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 355291
Giffurile: Ultimele 4 la ador❌x❌x
Blonda lu mama <3 Talentata esti mai pisii Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 2808 Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 958841
Lysm siamez'o!

Ale_alexiia
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°

Posts : 1142
Join date : 2009-10-31

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by ♥Bubblэs M Fri 9 Apr - 21:45

Ok. sa incep si eu sa raspund la ele Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385 ...
so.
+cel cu miley.; era pt un rpg. daca imi aduc bine aminte....mersii Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 143439
+cel cu meganitza : ma ala a iesit asa pt ca e meganitza pt ca daca il facem cu altcineva nu iese asa...totusi e my little miss foxy. lov her ;x
+cel cu luchinelu: da pisii stiu. si irinutza mi`a spus ca dintre cei 3 muschetari {luchin, chiacu si alexa} cel mai bine imi sta cu luchinelu :-"
+cel cu Anahi. ma sincer blendu nu mi se pare asa reusit dar e cu annie "my little fairie" de aceea e magic, special, unic, incredibil etc etc Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 143439
+cel cu justin.; taci ma cu Ro. da era mai bine daca era cu Ro. dar el e cu the bitch`iiis dupa el so...i`m the princess here i don`t care :-j. & jb. my precious. chiar daca seamana ro. ar fi stricat blendul :-j
Efectele. ; evident ca adori ala cu jensen. doar e jensen Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 289926
Giffurile.; evident ca le adori doar apar in ele., Taylor, megan, zac si ryan. aia 3 da: taylor, zac si ryan...ce imi tulbura mie visele ... mda :-l...si mai e unu pe acolo...sau in fine era...si nu, nu e JB. Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 657699
+iconurile.; evident ca la cel cu ryan nu m`am putut abtine tu nu vezi ma ce bine arata =p~
iar cel cu Jusmi e jusmi hello the best traumadiux Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385 .
♥Bubblэs M
♥Bubblэs M
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè

Posts : 5469
Join date : 2009-07-31
Age : 28
Location : eN sμ cőЯΛZøŋ

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by Ale_alexiia Fri 9 Apr - 21:50

Bine sti ca eu sunt incapatanata Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 105382
Eu raman la parerea mea.Daca era Ro era minunat ❌x:x
Si am uitat ceva.Cu asta trebuia sa incep.
Numele galeriei.
Julieta :x;x Ahh ce imi place cum suna :x;x❌)) Bine daca era Julieta & Ro'gallery era si mai perfect❌x;X:))

Ale_alexiia
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°

Posts : 1142
Join date : 2009-10-31

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by ♥Bubblэs M Fri 9 Apr - 21:54

ii las maine naibii si pe mami si pe tati si da renunt la new yorker sa iti dau 2 dupa cap si la vass il bat la cap pana crapa i SWEAR,... el blondu lu mama ca nu mai vorbeste Ro, cu mine. ce tata ai... his mind SUX Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385. l`as bate acum allexioo ti l`as batee...nu ar mai vedea denissa nici un copilas...ceva gen "sorry mammii e blond si`a facut`o cu mana lui" si mai merita 3. 4 dupa cap si de la brunetele lui!aaa si mai merita 2 sau 3 pentru mancarea mea intinsa pe tot biroul "Stii qm e jimy? curat bec!" Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 657699 mdaa si stii cum e masa mea? pierduta Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385) ...
♥Bubblэs M
♥Bubblэs M
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè

Posts : 5469
Join date : 2009-07-31
Age : 28
Location : eN sμ cőЯΛZøŋ

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by Ale_alexiia Fri 9 Apr - 21:58

Cu parere de rau te anunt ca maine nu ai sanse sa ma bati.Nu vin.Si nu ma mai intereseaza persoana lui.Datorita blonzimii lui i'm in love de cine nu trebe:| Ala daca imi stie numele e bine...Ma rog :-j nu mai conteaza.

Ale_alexiia
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°

Posts : 1142
Join date : 2009-10-31

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by ♥Bubblэs M Fri 9 Apr - 22:00

Si din cauza blonzimii lui cineva nu mai vorbeste cu mine... Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 657699
♥Bubblэs M
♥Bubblэs M
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè

Posts : 5469
Join date : 2009-07-31
Age : 28
Location : eN sμ cőЯΛZøŋ

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by Ale_alexiia Fri 9 Apr - 22:01

O sa ii treaca.Si daca nu ii deschid eu ochii si nu o sa mai vrea veci sa umble cu panaramele alea .Promit:D

Ale_alexiia
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°

Posts : 1142
Join date : 2009-10-31

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by ♥Bubblэs M Fri 9 Apr - 22:03

Te rog nu o fa si tu pe blonda. nu`mi lipsesti si tu! era ok inainte sa "rezolvati" voi...si am spus mersi mult dar nu vreau dar blondu, blond ramane nu ca el ii da mesaj...na i`a dat mesaj Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 657699 deci fuck it ... nici chiestia aia de la chitara nu i`o mai trebuie :-j.
♥Bubblэs M
♥Bubblэs M
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè

Posts : 5469
Join date : 2009-07-31
Age : 28
Location : eN sμ cőЯΛZøŋ

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by Ale_alexiia Fri 9 Apr - 22:05

Paote e timid baiatul si panarama vrea sa ii bage limba'n gat si na.Nu poate sa scape de ea ...ca sa dea raspuns la mesaj...Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 105382

Ale_alexiia
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°

Posts : 1142
Join date : 2009-10-31

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by ♥Bubblэs M Fri 9 Apr - 22:11

ce incurajare ciudata Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385 ... hai ma sa fim realisti ce dreq Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 657699 imi plang aici singura de mila cand de fapt nu vrea sa mai auda de mine?sigur crede ca "blonda nu stie sa obtina singura ce vrea" uite cred ca asta i`a demonstrat vass prin mesajul ala...si cred ca asta a si crezut...a dat deja send mesajului...cum sa fie ma timid? pana acum de ce vorbea mereu "xD" acum nu mai e nimic "chipes" iar eu stau si ma holb la o poza handicapata plangandu`mi de mila? ei bine nu rezolv nimic cu asta si daca nu are nimeni tupeu sa mi`o spuna in fata o fac singura. sunt realista, evident blonda, dar relista...mi`a scapat printre degete si punct...asta e, nu m`am gandit niciodata ca are bani si ca e american...m`am gandit la el ca simplu om. evident ca nu mi`ar fi placut daca ar fi fost aurolac dar nu asta mi`a placut la el...poate versurile din "ollg" - jb. asta e. the bitch arata mai bine. e mai frumoasa....si i`a placut...I`m out!
♥Bubblэs M
♥Bubblэs M
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè
•{D.M. Admin}•βaŘbiéè

Posts : 5469
Join date : 2009-07-31
Age : 28
Location : eN sμ cőЯΛZøŋ

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by Ale_alexiia Fri 9 Apr - 22:16

Daca tu zici ca scandura aia e frumoasa eu ii spui la a.....in fata ca il plac.Cum sa zici ca el o place?Aia sta'n fundu lui.Nu il lasa nici sa respire..daca ii tinea si umbrela ce mai :-j wsm de capu ei...esti blonda nu gluma.nu zi "niciodata" niciodata.mai sti?poate o sa ii vina mintea la cap si o sa o trimita la plimbare pe scandura.si crede'ma am tupeu sa o fac.asta chiar am tupeu.sunt in stare sa ii spun "tot ce am pe suflet" legat de panaramele lui.si daca e destep sa o ma asculte si o sa bage la cap iar daca e prost pierde o mare ocazie.si o sa regrete mai tarziu.

Ale_alexiia
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°
°•° Vete yo soy fan de Dulce°•°

Posts : 1142
Join date : 2009-10-31

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by twinky! Fri 23 Apr - 18:11

ma fata daca mai aud o data ca bannerele astea sunt oribile ma duc la tine si te bat` ,I sweer` Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385 cu toate ca esti in celalalt capat al tsarii Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 135385
deci tine cont,da?Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] 143439
twinky!
twinky!
°•°No Pares°•°
°•°No Pares°•°

Posts : 94
Join date : 2009-08-24
Age : 31

Back to top Go down

Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium] Empty Re: Julieta`s gallery! <333. [cuz` you are my delirium]

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum